+90 312 285 6005 0 532 424 9373 bilgi@evodak.com
TurkishEnglishRussianArabic
Temporary Furnished Housing for Medical Stays in Ankara Çankaya
Temporary Furnished Housing for Medical Stays in Ankara Çankaya

 

Temporary Furnished Housing for Medical Stays in Ankara Çankaya

Hasta ve Sağlık Personeli için Mobilyalı Daireler ve Kısa Süreli Kiralama

Ankara Çankaya'da Tıbbi Konaklamalar için Geçici Mobilyalı Konut

Burada, Evodak Apartments'ta, sağlık profesyonellerinin kısa süreli kiralamalar için sıkı zaman kısıtlamaları içinde aradıkları aciliyetinin farkındayız. Hastane ortamlarındaki birçok insan, birkaç haftalık bir süre boyunca alışveriş yapma, zevklerine göre mobilya satın alma ve temel ev eşyaları satın alma lüksüne sahip değildir.

Geçici mobilyalı konutlarımız etkili bir çözüm sunar: uygun fiyatlarla taşınmaya hazır evler. Evodak Apartments'taki geçici mobilyalı konutlar, uzun süreli tıbbi konaklamalar ve hastane ziyaretleri ile karşı karşıya kalanlar için uygun ve güvenilir çözümler sunar. İster siz, ister sevdikleriniz tıbbi bir prosedür geçiriyor olun — ister sağlık görevlisi, seyahat eden hemşire, hastane çalışanı veya tıp öğrencisiyseniz - Evodak Apartments'tan son teknoloji ürünü geçici mobilyalı bir konuttan yararlanabilirsiniz.

Kısa süreli kiralık dairelerimiz aynı şehirlerdeki otellerden daha ucuzdur - aslında birçok yerel hastane için özel fiyatlar sunuyoruz. Geçici mobilyalı konutumuz, farklı kalmanıza izin vermek için tam donanımlıdır — kendi mutfağınızda yemek pişirebilecek ve günlük restoranlarda yemek yeme maliyetini ortadan kaldırabileceksiniz.

Evodak Apartments'taki ekibimiz, evinizi tamamen döşemenizden çerez tabakaları, mutfak eşyaları, kahve makineleri, mikrodalga fırınlar, şarap bardakları, yer paspasları, kesme tahtaları, çöp torbaları ve daha fazlası gibi ev eşyaları sağlamaya kadar hayatınızı kolaylaştırmak için her ayrıntıyı düşünmüştür. Kısa süreli evlerimiz, ilave konuklar ve ziyaret eden aile üyeleri için mükemmel bir kraliçe boy hava yatağı ile donatılmıştır. "Harekete hazır" dediğimizde, gerçekten demek istiyoruz!

Hastanede kalmanın ve hastanede çalışmanın uzun ve yorucu saatler gerektirdiğini anlıyoruz ve amacımız günlük görevlerinizi basitleştirmek ve böylece evde geçirdiğiniz zamanı en üst düzeye çıkarabilmektir. Sonuç olarak, Ankara'nın önemli hastanelerine yürüme mesafesinde birçok kısa vadeli tesis sunuyoruz. Mevcut tüm konutlarımız eğlenceli gece hayatına, Ankara'nın en iyi restoranlarından bazılarına, alışveriş ve marketlere yakındır. Tüm misafirlerimizin hepsinin tam merkezinde olmasını istiyoruz!

Standart kapanımlar sınırsız yüksek hızlı kablosuz internet içerir, böylece tüm cihazlarınızı yeniden bağlamaya çalışmak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Evodak Apartments, 1000'den fazla Arabik ve İnertanasyonel kanala sahip premier Roger cable gibi tüm yardımcı programları içerir.

Burada Evodak Apartments'ta misafirlerimize olan bağlılığımızla son derece gurur duyuyoruz. Hastane ortamlarında veya sağlık mesleklerinde çalışanlar için, zamanınızı en üst düzeye çıkarma ihtiyacınızı özellikle anlıyoruz ve size yardımcı olmak için çalışacağız. Hayatınıza çok ihtiyaç duyulan rahatlığı getirebilecek ek ücret karşılığında çeşitli hizmetler sunuyoruz! Bu hizmetlerden bazıları market alışverişi, havaalanında karşılama ve / veya bırakma, temizlik (haftalık, iki haftada bir veya aylık), profesyonel ev şefleri ve hatta ev içi şefleri içerir. Uzun bir iş gününden sonra yorgunsanız, bize ulaşın ve rahatlamanıza yardımcı olacak profesyonel bir ev içi masajı kolayca ayarlayabiliriz.

Durumunuza bağlı olarak konaklamanızın hızlı bir giriş ve çıkış olabileceğini anlıyoruz. Basit ve güvenli rezervasyon süreçleri oluşturduk, böylece ihtiyacınız olduğunda evinizi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Rezervasyonunuzda belirttiğiniz sürece ne zaman girip çıkacağınız konusunda herhangi bir kısıtlama olmayacaktır! Bir otelin güvenilirliğini, hizmetini ve özelliklerini düzenli kira bedeli karşılığında sunuyoruz - sevilmeyecek şey!

İster bir hasta olun, ister bir hastane ziyaretçisi olun, ister kurumsal bir daire arayan bir tıp uzmanı olun, iyi dinlenmiş ve iyi bakılmış olmak deneyiminiz için hayati önem taşır. Evodak Apartments'tan mobilyalı kısa süreli kiralamalar seçerek, kendi ikametgahınızın mahremiyetinde sağlıkla ilgili veya sağlıkla ilgili daha kolay bir konaklama garantisi alırsınız.

Sakin, elverişli bir konumda “evden uzakta ev" arıyorsanız, şimdi bizimle iletişime geçin.

bilgi@evodak.com
+90 532 424 93 73

Whatsapp
Whatsapp