+90 312 285 6005 0 532 424 9373 bilgi@evodak.com
TurkishEnglishRussianArabic
Medikal ve Hasta Kiralık Konutları
Medikal ve Hasta Kiralık Konutları

 

Medikal ve Hasta Kiralık Konutları

Medikal ve Hasta Kiralık Konutları

Ankara / Çankaya ve çevresinde son derece yüksek kalitede sağlık hizmetleri ve hastaneler için bilinir. Ankara / Çankaya Balgat'taki bir hastanede uzun süreli hastaysanız veya şu anda Ankara / Çankaya Balgat'ta uzun süreli tıbbi bakım gören birinin aile ferdiyseniz, kısa süreli kalabileceğiniz kısa süreli bir daireye ihtiyacınız olabilir. tıbbi tedavi devam ediyor. Durumunuz buysa, Evodak Apartments size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

 

Ankara / Çankaya Balgat'ta geniş bir yelpazede yüksek kaliteli, konforlu ve full eşyalı daireler sunuyoruz. Ankara / Çankaya Balgat’ın Ankara Memorial Ankara Hastanesi Balgat, Medicana International Ankara Söğütözü, Koru Hastanesi Çukurambar, Bayındır Hastanesi Söğütözü, TOBB Hastanesi, BASKENT Üniversitesi Sağlık Grubu ve daha pek çoğunda hastaları ağırlayabilecek birimlerimiz mevcuttur. Ankara / Çankaya'da tıbbi tedavi görürken sağlığa odaklanmak ve barınma sorunları konusunda endişelenmek istemezsiniz.

Evodak Apartments'ın deneyimli ekibi, rahatlık, konfor ve mahremiyet ihtiyacınızı anlıyor ve Ankara / Çankaya'da tıbbi hasta kiralamaya ihtiyaç duyanlara benzersiz bir seçim ve hizmet düzeyi sunabiliyoruz.

Ankara / Çankaya'nın ötesinde, Evodak Apartmanları ayrıca Medikal hastalar için mobilyalı süitler sunmaktadır veya bu alanlardan herhangi birindeki aileler, Evodak Apartments'ın mükemmel bir kısa vadeli döşenmiş daire birimleri yelpazesi sunabileceğinden emin olabilir. 15 yılı aşkın mobilyalı daire sağlama deneyimiyle, tüm sağlık bakımı konut ihtiyaçlarınız için Evodak Apartments ekibine güvenebilirsiniz.

Tıbbi kiralama birimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz danışmanlık almak için lütfen bugün bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
Whatsapp