+90 312 285 6005 0 532 424 9373 bilgi@evodak.com
TurkishEnglishRussianArabic
Hastalar ve Sağlık Personeli İçin Mobilyalı Daireler ve Kısa Dönem Kiralamalar
Hastalar ve Sağlık Personeli İçin Mobilyalı Daireler ve Kısa Dönem Kiralamalar

 

Hastalar ve Sağlık Personeli İçin Mobilyalı Daireler ve Kısa Dönem Kiralamalar

Hastalar ve Sağlık Personeli İçin Mobilyalı Daireler ve Kısa Dönem Kiralamalar Ankara Çankaya'da Geçici Eşyalı Tıbbi Konaklamalar için Konut Burada Evodak Apartmanlarında, dar zaman kısıtlamaları içinde kısa dönemli kiralamalar arayan sağlık uzmanlarının aciliyetini anlıyoruz.

Hastane ortamlarındaki birçok insan, birkaç haftalık bir süre içinde alışveriş yapma, zevklerine göre mobilya alma ve temel ev eşyalarını satın alma lüksüne sahip değildir. Geçici mobilyalı konutumuz etkili bir çözüm sunar: uygun fiyatlarla taşınan hazır evler.

Evodak Apartmanlarındaki geçici mobilyalı konutlar, uzun süreli tıbbi kalışlar ve hastane ziyaretleriyle karşı karşıya olanlar için uygun, güvenilir çözümler sunar. İster siz ister sevdiğiniz biri tıbbi bir prosedür geçiriyor olun - ya da bir tıbbi asistan, seyahat hemşiresi, hastane çalışanı veya tıp öğrencisi olun -

Evodak Apartments'taki son teknoloji ürünü geçici mobilyalı bir konuttan yararlanabilirsiniz. Kısa süreli kiralık dairelerimiz aynı şehirlerdeki otellerden daha ucuzdur - aslında birçok yerel hastane için özel fiyatlar sunuyoruz. Geçici olarak döşenmiş evimiz, farklı kalmanıza izin verecek şekilde tam donanımlı olarak gelir - kendi mutfağınızda yemek pişirebilir ve her gün restoranlarda yemek yeme maliyetini ortadan kaldırabilirsiniz.

Evodak Apartments'taki ekibimiz, evinizi tam anlamıyla döşemekten kurabiye yaprakları, yemek pişirme gereçleri, kahve makineleri, mikrodalga fırınlar, şarap kadehleri, servis paspasları, kesme tahtaları, çöp poşetleri gibi ev eşyaları sağlamaya kadar hayatınızı kolaylaştıracak her detayı düşündü. Kısa süreli evlerimiz, ilave konuklar ve ziyaret eden aile üyeleri için mükemmel bir kraliçe boy hava yatakları ile donatılmıştır. "Taşınmaya hazır" dediğimizde, gerçekten onu kastediyoruz!

Hastanede kalışların ve hastanede çalışmanın uzun, yorucu saatler gerektirdiğini anlıyoruz ve amacımız, günlük işlerinizi basitleştirmek, böylece evde geçirdiğiniz zamanı en üst düzeye çıkarmaktır. Sonuç olarak, Ankara'nın büyük hastanelerine yürüme mesafesinde birçok kısa vadeli tesis sunuyoruz.

Mevcut konutlarımızın tamamı eğlenceli gece hayatına, Ankara'nın en iyi restoranlarına, alışveriş ve marketlerine yakındır. Tüm misafirlerimizin her şeyin tam merkezinde olmasını istiyoruz! Standart kapsamlar arasında sınırsız yüksek hızlı kablosuz internet bulunur, böylece tüm cihazlarınızı yeniden bağlamaya çalışırken zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Evodak Apartments, 1000'den fazla Arap ve Inertanational kanala sahip birinci sınıf Roger kablosu gibi tüm olanakları içerir. Evodak Apartments'ta, konuklarımıza olan bağlılığımızla son derece gurur duyuyoruz. Hastane ortamlarında veya sağlık bakımı mesleklerinde çalışan kişiler için, özellikle zamanınızı tam olarak en üst düzeye çıkarma ihtiyacınızı anlıyoruz ve size yardımcı olmak için çalışacağız.

Hayatınıza çok ihtiyaç duyulan bazı kolaylıkları getirebilecek ek ücret karşılığında çeşitli hizmetler sunuyoruz! Bu hizmetlerden bazıları, market alışverişi, havaalanında karşılama ve / veya bırakma, temizlik (haftalık, iki haftada bir veya aylık), profesyonel ev şefleri ve hatta evde şefleri içerir. Uzun bir çalışma gününden sonra yorgunsanız, bize ulaşın ve rahatlamanıza yardımcı olmak için kolayca profesyonel bir ev içi masaj ayarlayabiliriz.

Durumunuza bağlı olarak konaklamanızın hızlı bir giriş çıkış olabileceğini anlıyoruz. Basit ve güvenli rezervasyon süreçleri oluşturduk, böylece ihtiyaç duyduğunuzda evinize gideceğinizden emin olabilirsiniz.

Rezervasyonunuzda belirttiğiniz sürece ne zaman girip çıkacağınıza dair herhangi bir kısıtlama olmayacaktır! Bir otelin güvenilirliğini, hizmetini ve özelliklerini normal kira bedeli karşılığında sunuyoruz - hoşunuza gitmeyen şeyler! İster hasta, ister hastane ziyaretçisi, ister kurumsal bir daire arayan bir tıp uzmanı olun, iyi dinlenmiş ve iyi bakılmış olmak deneyiminiz için hayati önem taşır.

Evodak Apartments'tan mobilyalı kısa süreli kiralamaları seçerek, kendi evinizin mahremiyetinde daha kolay sağlık bakımı veya tıbbi konaklama garantisi alırsınız. "Evden uzakta sakin ve elverişli bir konuma sahip bir ev" arıyorsanız, şimdi bizimle iletişime geçin.

bilgi@evodak.com +90532424 93 73

Whatsapp
Whatsapp